Pozdrav od Dendy

Milé děti, dnes ráno jsem mi přišel pozdrav od Dendy s veselým tvořením. Moc ráda Vám ho posílám (tvoření najdete v sekci “Zeleňáci”) a slepičky, které najdu ve schránce hned vystavím.

Dendo, moc děkujeme a už se na Tebe těšíme!!!

 

Dobrý den, paní ředitelko,

Denda posílá pro kamarády tip na tvoření.

My jsme použili bílou voskovku, kterou jsme na slepičce udělali různé tvary (kolečka, vlnky, čtverečky, apod.) Kdo nemá voskovku, může použít svíčku. Oko udělal černou voskovkou. Potom to Denis přemaloval akvarelovou pastelkou, samozřejmě postačí vodovky anebo si to děti můžou vymalovat jen pastelkami. Akvarelové pastelky přetřel už jen vodou. Kraje slepičky obtáhl černou fixou, aby vynikla. Vajíčka už pak jen vymaloval a vystřihl a nalepil pod slepičku.

Denda své kamarády pozdravuje a těší se na ně.

Hezký den a s pozdravem

DENDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA