Zápis pro školní rok 2022/2023

ZÁPIS NOVÝCH DĚTÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023 DO NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY PROBĚHNE 6. KVĚTNA 2022. Po dvou letech se rádi u zápisu potkáme osobně s budoucími dráčky z naší školky. Veškeré potřebné informace a potřebné dokumenty naleznete v sekci “Zápis”.

Je tady září!

Vložili jsme sem nový Školní řád a Podmínky provozu od 1. 9. 2021. Ostatní informace najdete v aplikaci Twigsee. Už se na Vás moc těšíme!  

Provozní podmínky a organizace provozu MŠ od 4.5.2021

Vážení rodiče, 4. 5. se sejdeme ve školce opět všichni. V sekci “Dokumenty”, “Školní řád” naleznete provozní podmínky naší MŠ platné od 4. 5. 2021. K případným omluvám Vašeho dítěte využívejte prosím aplikaci Twigsee, a to i v případě, že půjde Vaše dítě … Číst více…

Obnovení provozu MŠ

Vážení rodiče, vláda ČR dnes odsouhlasila otevření MŠ ve Středočeském kraji pro všechny děti. Zatím nemáme oficiální oznámení a podmínky k otevření, ale předpokládáme, že je během zítřka obdržíme. Naše MŠ se pro všechny děti otevře v úterý … Číst více…

Částečné obnovení provozu MŠ od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, od 12. 4. 2021 bude částečně obnoven provoz naší MŠ. Do školky se vrátí předškoláci – týká se jich povinné předškolní vzdělávání a mladší děti IZS (viz níže), a to do maximální možné kapacity, tj. 30 dětí (dvě … Číst více…

Docházka předškoláků od 12.4. 2021

Žádáme rodiče předškoláků, kteří doposud nereagovali na informační email, aby tak učinili!!! Pokud dojde k nějakým organizačním změnám, budeme Vás hned informovat. Mgr. Michaela Horáková